Rreth Nesh

Arkitektura, ujëvara dhe interiori janë trinomi
perfekt që i shton edhe më shumë vlera qëndrimit tënd në hotelin tonë.

UJI I FTOHTË TEPELENË

Hoteli “Uji i Ftohtë Tepelenë”, është një parajsë magjike dhe relaksuese, e cila ju dhuron një eksperiencë të jashtëzakonshme. Larg monotonisë së përditshmërisë, "Uji i Ftohtë Tepelena" të mahnit me peizazhet magjepsëse të ujëvarës dhe lumit.

About Us

BAR & RESTAURANT

Kuzhinierët më të mirë krijojnë specialitete që do të mbeten në kujtesën tuaj për një kohë të gjatë. Kuzhina tradicionale përzihet me shijen e asaj moderne për të aktivizuar të gjitha shqisat. Pjata unike dhe cilësia më e shkëlqyer.


KOMODITETE & FACILITETE

  • Hotel Uji Ftohtë Tepelenë ofron akomodim me 4 yje. Mes faciliteteve të kësaj prone janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, si dhe WiFi falas.
  • Hoteli ka dhoma familjare. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Të gjitha dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar.
  • Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 104 km nga Hotel Uji Ftohtë Tepelenë.
  • Arkitektura, ujëvara dhe interiori janë trinomi perfekt që i shton edhe më shumë vlera qëndrimit tënd.

Bar

Restorant

Parkimi Falas

Shërbimi Në Dhomë

Kënaqësia e klientit është garancia jonë.

ARTI I MIKPRITJES

Na Kontaktoni