"Uji i Ftohtë Tepelenë"

Një Parajsë Magjike Dhe Relaksuese!


Hotel Bar Restorant “Uji i Ftohtë Tepelenë”, është një parajsë magjike dhe relaksuese, e cila të dhuron një eksperiencë të jashtëzakonshme. Larg monotonisë së përditshmërisë, “Uji i Ftohtë Tepelenë” të mahnit me peizazhet magjepsëse të ujëvarës dhe lumit, të cilët falë lëvizjeve të valëve qetësojnë të gjitha shqisat e tua. Arkitektura, pamja dhe interiori janë trinomi perfekt që i shton edhe më shumë vlera qëndrimit tënd në hotelin tonë.Këtë verë, zgjidh një opsion më të mirë se deti! Eja dhe relaksohu në “Uji i Ftohtë Tepelenë”.

Më Shumë

GJENI DHOMAT TUAJA PERFEKTE

Dhomat Tona

KOMODITETE & FACILITETE

  • Hotel Uji Ftohtë Tepelenë ofron akomodim me 4 yje. Mes faciliteteve të kësaj prone janë restoranti, shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, si dhe WiFi falas.
  • Hoteli ka dhoma familjare. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Të gjitha dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar.
  • Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 104 km nga Hotel Uji Ftohtë Tepelenë.
  • Arkitektura, ujëvara dhe interiori janë trinomi perfekt që i shton edhe më shumë vlera qëndrimit tënd.

Bar

Restorant

Parkimi Falas

Shërbimi Në Dhomë

HAPUR 24/7 PËR JU!


Bar Jonë

Një vend me ngjyra të ngrohta, arredim dhe ndriçim perfekt, ideal për të pasur koktej festa mbresëlënëse, ceremoni të rëndësishme apo darka romantike. Argëtohuni dhe relaksohuni ndërsa ne përgatisim pijen tuaj të preferuar.
Restoranti Jonë

Shefat më të mirë krijojnë specialitete që do të mbeten gjatë në memorien tuaj. Kulinaria tradicionale ndërthuret plot shije me atë moderne, për të të aktivizuar të gjitha shqisat. Specialitete unike dhe kualitet maksimal, të gjitha në një vend.


Foto Galeria e Hotelit Tonë

ARTI I MIKPRITJES

Na Kontaktoni